Filmy promocyjne

Zobacz wybrane realizacje filmów promocyjnych

Światło, dźwięk, emocje.

Łącząc te trzy aspekty tworzymy niebanalne i niezapomniane produkcje, które dziś stanowią kluczowy element komunikacji w biznesie i rozrywce. Kręcąc filmy promocyjne dla firm, korporacji oraz szkół, a także z wydarzeń, eventów i festiwali, z wyczuciem wykorzystujemy nasze narzędzia, wiedzę oraz doświadczenie, aby stworzyć realizacje na miarę oczekiwań Klientów.

Najlepsze filmy promocyjne dla firm, korporacji, szkół

Bez względu na to, czy Klienci zlecają nam realizacje promujące korporacje, mniejsze firmy rodzinne czy szkoły, z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do każdego zlecenia. Wiemy bowiem, że jest to obszar, w którym nie ma miejsca na półśrodki, a efektem naszych działań musi być dzieło w sposób interesujący i trafny przedstawiające to, na czym Klientowi zależy najbardziej.

Charakteryzuje nas świeże spojrzenie na utarte schematy, kreatywność, a także fakt, że podczas kręcenia materiału wykorzystujemy znakomicie zaopatrzone zaplecze technologiczne, w tym drony i oświetlenie pozwalające na uzyskanie fantastycznych rezultatów. Tworzymy angażujące scenariusze, a reżyser i aktorzy dbają o to, aby gotowy film promujący rodzinną firmę, międzynarodową korporację czy szkołę, jak najlepiej spełnił swoje zadanie jako narzędzie przedstawiające w korzystnym świetle markę lub instytucję.

mw multimedia – filmy promujące festiwale i eventy

Zdobyte w ciągu ostatnich lat doświadczenie w branży sprawia, że nawet do największych wyzwań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Nie inaczej jest w przypadków filmów z wydarzeń zarówno z kameralnych eventów, jak i tłumnie odwiedzanych festiwali. Wyczucie niepowtarzalności chwili, wibrujących emocji oraz klimatu imprezy to coś, w czym się specjalizujemy, a dobrze dobrana oprawa muzyczna jest cechą, która zdecydowanie wyróżnia nasze produkcje.

Jesteśmy zawsze w odpowiednim miejscu i czasie, a materiał z eventów i festiwali możemy przygotować zarówno przy pomocy podstawowego, małego aparatu Sony, jak i profesjonalnego zaplecza technologicznego z odpowiednim oświetleniem oraz planem zdjęciowym. Co więcej, w przypadku największych wydarzeń zapewniamy obsługę wielokamerową. Możemy też zapewnić sprzęt telewizyjny, samochody transmisyjne, a także asystę reżyserów i operatorów, którzy zadbają o to, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Zapraszamy do kontaktu!