Produkcje filmowe

mw multimedia

Zobacz nasze realizacje produktowe - "REKLAMÓWECZKI"

mw multimedia

Zobacz nasze realizacje eventowe

Od 2008 roku działamy w rynku video (formalnie od 2017)
Zajmujemy się produkcjami video w trybie solo lub mieszanym – koordynacyjnym.

Możesz zlecić nam wykonanie prostego filmu reklamowego w budżecie do paru tysięcy złotych, lub złożonej produkcji wysokobudżetowej. Przez lata realizujemy filmy produktowe i reklamowe w różnych branżach.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który zajmuje się produkcjami w trybie solo lub mieszanym – koordynacyjnym.

Nowy wymiar kadru

Chcemy uchwycić w naszych nagraniach jak najlepsze momenty, kadry, które będą mówiły same za siebie. Możemy zaproponować Ci nagrywanie filmów, zarówno krótkich spotów reklamowych, jak i złożonej produkcji wysokobudżetowej oraz eventów.

Zadbamy o plan filmowy, dzięki czemu cała produkcja będzie przebiegać pomyślnie i na pewno się nie zawiedziesz. Być może chcesz zadbać o wizerunek swojej firmy i nakręcić krótki film z eventu, który będzie również świetną reklamą? Bez obaw! W tym też mamy niemałe doświadczenie i z chęcią nagramy poczynania, konkursy i zabawy z festiwali oraz wydarzeń.

Boisz się o światło, złą pogodę a może nie do końca wiesz, jak powinien wyglądać plan, żeby kadry na krótkim spocie wyglądały zachęcająco? Możemy Cię zapewnić, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. W końcu reprezentujemy branżę kreatywną, a tutaj nie ma miejsca na odgórnie ustalone szablony. Na pewno podpowiemy, jak powinien wyglądać plan zdjęciowy, aby wszystko wyszło profesjonalnie, ale liczmy się również z Twoją inwencją twórczą.

Przez lata opracowaliśmy spoty i produkcje z różnych branż oraz realizowaliśmy ciekawe eventy. Jeśli chcesz poznać nasza dzieła, obejrzyj wybrany krótki film reklamowy, który udostępniamy poniżej – zobacz, jak nagrywamy i przekonaj się, że będziemy do siebie pasować! W przypadku pytań odnośnie do naszych realizacji i planów zachęcamy do kontaktu.

Dowiedz się więcej o tym co możemy dla Ciebie stworzyć:

mw multimedia

Zobacz nasze realizacje z branży muzyczno-koncertowej

mw multimedia

Zobacz nasze realizacje z przemysłu

mw multimedia

Zobacz nasze realizacje z branży budowlanej