Produkcja teledysków

Performance, zapierające dech w piersiach estetyczne widoki bądź ujęcie emocjonującej historii kochanków. Nasze produkcje to wyjątkowy przekaz, łączący ze sobą kulturę muzyki i kina, które tu też ma swoje początki.

Sztuka filmowania, by wyrazić to, co w niej najważniejsze, jest tak samo potrzebna jak muzyka filmom. Dla nas kręcenie teledysków to pestka, więc jeśli potrzebujesz dobrze nakręconej od samego początku do końca produkcji, skontaktuj się z nami! 

Obraz to dodatkowy język, w jaki możemy pomóc muzyce dotrzeć do odbiorcy. Choć początkowo były to pojedyncze, krótkie klipy śpiewających artystów, puszczane przed seansami w kinach niczym współczesne reklamy, filmy do muzyki szybko stały się popularne, a wkrótce też, dla wielu, niemal nieodłącznym jej elementem. 

W pakiet naszych usług wchodzi szeroko pojęta produkcja teledysków. Profesjonalnie zajmujemy się dobraniem głównego motywu, nadaniem mu fabuły oraz realizacją filmu, czyli nagraniem ujęć oraz ich późniejszy montaż. Jesteśmy również w stanie podjąć się realizacji teledysku kręconego jednym ujęciem. 

Stawiamy na pomysł i oryginalność teledysku! 

Zawsze staramy się dopasować treści nie tylko do muzyki, ale również do Klienta i jego oczekiwań. To dlatego każda produkcja kręcona jest z indywidualnym podejściem. Skrupulatnie podchodzimy do wszelkich kwestii dźwięku, ruchu, obrazu, ujęć i detali, a później łączymy wszystko w jedną całość. 

Z nami nie trzeba obawiać się o powielanie oklepanych motywów. Nietuzinkowy i jedyny w swoim rodzaju pomysł na filmowanie teledysków mamy już długo we krwi! Wciąż zdajemy się jednak na propozycje ze strony naszych Klientów, wcielając je w nasze realizacje lub też, jeśli takie jest życzenie, sami wychodzimy z inicjatywą i pomysłami na ujęcia. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i rekomendacji, nowi Klienci często zdają się na naszą wyobraźnię, dając nam wolne pole do popisu. Nakręcone już przykładowe realizacje można obejrzeć w jednej z zakładek na naszej stronie. Niestraszna nam żadna produkcja!